четверг, 17 марта 2011 г.

Поздравление всех украинских девушек с 8 марта и всех женщин бывшего СССР

И поздравим мы девушек на украинском языке , а те кто не понимает может перевести сообщение в "gooogle транслит".

Дорогі жінки та дівчата, хотілося б самим першим привітати Вас з наступаючим святом 8 Марта! Вже дуже скоро Ваші чоловіки або хлопці будуть шукати для Вас різні привітання з 8 Березня, листівки для 8 Березня, пісні з 8 Березня, вірші для 8 Березня і навіть відео з 8 Березня! Свято дійсно вартий уваги! Сам вже почав підбирати гарне привітання для праздіка 8 Березня.

Давайте розглянемо походження свята 8 Березня Офіційна версія походження свята 8 Березня.

Радянська офіційна версія стверджує: 8 березня вибрали на честь страйку, організованого робітницями текстильних фабрик Нью-Йорка 8 березня 1857. Вони вимагали поліпшення умов праці, а саме - світлих і сухих робочих приміщень, 10-годинного робочого дня, рівної платні з чоловіками. Демонстрантів тоді розігнали. Дарма, що про події у Нью-Йорку немає жодних відгуків у тодішній пресі, а допитливі історики з'ясували, що 8 березня 1857 була ... неділю. Досить дивний день для страйку, погодьтесь. Не дивно, що «кульгавою» офіційної версії про свято 8 березня не вірять, а якщо й вірять, то не до кінця.

Майже офіційна версія походження свята 8 Березня.

Клара Цеткін проголосила 8 березня Міжнародним жіночим святом. Але от робітниці текстильних фабрик Нью-Йорка до вибору дати непричетні. За однією з версій, демонстрації американських жінок 8 березня в 1857 році таки були. Однак за свої права боролися тоді не текстильниці з Нью-Йорка, а звичайні ... повії. Робітниці найдавнішої професії пройшли тоді по Манхеттену. Жінки вимагали, щоб матросам видали зарплату, адже вони не мали чим заплатити за інтимні послуги, і станом на 8 березня 1857 вже неабияк заборгували повіям. З такої жіночої турботою про ближнього вийшли в той день 8 березня американки. Поліція розігнала маніфестації, проте шуму жінки наробили.

Це подія, кажуть, в ті часи навіть назвали «жіночим днем». 8 березня 1910 відомі німецькі революціонерки Роза Люксембург і Клара Цеткін вивела на вулиці німецьких міст місцевих повій. Вимагаючи припинити безчинства поліції, дозволити їм створити профспілку і таким чином захистити права жінок найдавнішої професії до тих, хто пече хліб, шиє взуття, або, наприклад, робітниць текстильних фабрик. Кажуть, Клара тоді ж досягла свого. А потім у Радянському Союзі демонстрацію повій просто підмінили на демонстрацію «трудящих жінок».

Самые красивые частные фото девушек из бывшего СССР вы найдёте на сайте где публикуются самые голые и обаятельные женщины.


Прихильники цієї версії стверджують: до страйків нью-йоркських робітниць текстильної фабрики, ані, тим більше, манхеттенських повій свято 8 Березня не має жодного відношення. Клара Ейснер (у заміжжі Цеткін) була таємною прихильницею юдейської віри та великою шанувальницею головної героїні однієї з книг Тори - Книги Есфірі. Саме тому, розповідають, Цеткін пов'язала жіноче свято з історією єврейського народу: легендою про царицю Естер (Есфір), якій присвячено щорічне свято Пурім. Прихильники версії припускають: можливо, в той рік, коли було вирішено відзначати Міжнародний жіночий день, Пурім випав саме на 8 березня. Зрозуміло, якби змінювали дату свята щороку, то було б надто помітно, що святкують саме Пурім.

Отже, святкування дня жінки-революціонерки вирішили максимально наблизити, але все ж відокремити від Пуріма. І зупинилися на 8 березні. Підозри про святкування в Міжнародний жіночий день єврейського свята зміцнює ще одна дата, добре відомий з радянських часів, зокрема День радянської армії. Адже 23 лютого за старим стилем - то саме 8 березня за новим (як Новий рік 1 січня та Старий Новий рік - 14 січня). Адже, кажуть прихильники третьої версії, День захисника Вітчизни так само не прив'язаний логічно до однієї з визначних для радянської армії дат, як і 8 Березня висмоктаний з пальця. Крім трьох основних, є кілька менш популярних, але не менш цікавих версій походження свята 8 Березня.

Наприклад, є думка, ніби ніколи 8 Березня вважали професійним святом єврейських повій, адже першу вісімку весни нібито вважали специфічною сороміцької символікою. Дехто переконаний, що «Восьме березня» - день народження пані Цеткін. Інші ж, чи то жартома, чи то всерйоз стверджують, що в цей день Клара Цеткін (Ейснер) стала жінкою, а згодом вирішила вписати цю інтимну дату в світову історію, завуалювавши її під день «міжнародної солідарності жіночого пролетаріату». Однак, якщо версія з днем ​​народження Цеткін спростувати досить таки легко, зазирнувши в «Українську радянську енциклопедію», де вказана справжня дата народження революціонерки (5 липня), то позбутися теорії про втрату цноти, озброївшись лише енциклопедією, не вдасться.

Ось такі теорії походження Міжнародного жіночого дня 8 Березня. ; Ви знайшли цю цікаву статтю в мережі завдяки набору слів: * 8 марта * святкування 8 Березня * Міжнародний жіночий день 8 Березня * листівки з 8 Березня * пісня з 8 Березня * Картинки з 8 березня * Відео з 8 березня * як привітати жінку або дівчину з 8 Березня * подарунок до 8 Березня * що подарувати до 8 Березня * привітання з 8 марта * програми для 8 березня * завантажити безкоштовно * Послать sms поздоровлення з 8 Березня * прикольні sms на 8 Березня

Комментариев нет:

Отправить комментарий